Vyšetření

Vyšetření v mé ambulanci probíhá formou rozhovoru s nezbytným základním fyzikálním vyšetřením. Budeme si hodně povídat, abych mohla co nejlépe poznat a pochopit nejen vaše obtíže s nimiž přicházíte, ale především vás. Budu vám klást otázky, které vám možná někdy přijdou trochu podivné - hned vysvětlím proč.

Každá nemoc má nějakou příčinu. Něco se muselo stát, že tělo nebo mysl začaly volat o pomoc. Vaše obtíže jsou signálem: "Někde se stala chyba ". Každý jsme jiný. Jsme odlišně vnímaví ke stejným podnětům ( stresu, infekci...). Existují určité typy lidí, kteří jsou si svými reakcemi a svým založením podobní. Někdy je opravdu těžké odhalit, které je to vaše nastavení. Společně se o to pokusíme! Já vložím svoje vědomosti a schopnosti a vy svůj čas a trpělivost. 

Pokud budeme řešit chronické problémy, budeme na vstupní vyšetření potřebovat přibližně 1,5 hodiny času.

Léčba

Terapie dlouhodobých obtíží může trvat několik týdnů nebo měsíců. Zvláště pokud jsou obtíže dlouhodobé, vyvolávají velkou řadu dalších reakcí těla i mysli. Vše je třeba postupně rozmotávat a to vyžaduje určitý čas.

Někdy může v počátku léčby dojít k přechodnému krátkodobému zhoršení obtíží. Na to vás vždy předem upozorním, pokud by to přicházelo v úvahu. Přechodné zhoršení v těchto případech je výrazem dobře vybraného léku. Jde o jakousi očistu organismu. 

Homeopaticky léčený pacient zůstává po celou dobu terapie v péči svého obvodního lékaře nebo specialisty.